27 Nisan 2011 Çarşamba

yemeyen kaldı mı beyler?
Birileri zengin olsun diye bu kadar saçmalanır mı yeaa? İsteseydiniz verirdik biz cebimizde kalan son parayı da. Kanala gerek yoktu. İstanbul'dan yemeyen kalmasın. Taşı toprağı bittiyse suyuna banın.

Gerçi bir ülkenin başbakanı Şahan skeçiyle aynı vaatleri veriyorsa o ülkeyi çok ciddiye almamak lazım. Şahan'ın 2008 yılındaki birebir aynı vaadi veren skecini de aşağıdan izleyebilirsiiz.

http://www.youtube.com/watch?v=_N0RUD-tEZY&feature=player_embedded#at=148

Sana dün bir tepeden baktım yazık İstanbul.

5 yorum:

 1. Bende Kanalistanbul'u dinledim gözlerim kappalı..

  Ahahah cep delik cepten delikte uyarlanabilirdi bak.

  YanıtlaSil
 2. Kanalizasyonbul olur o proje :) Para tura yok diye ağlıyolar sonra böyle ipe sapa gelmez şeyleri yapacaklarını açıklıyolar komik :)

  YanıtlaSil
 3. Bence başbakan insanın kendine yakışanı giymesi olmalı.

  YanıtlaSil
 4. Çılgın Yandaşlar GaZZZinosu önünü kestirtip,
  kanal açtırttığı, 20 milyonluk nüfuzuyla değil
  Ortadoğu ve Balkanlar'ın Dünya'nın en yoğun
  ve berbat trafiğine sahip YENİ assolistini
  heyecanla sunar:

  **********TRAVİSTANBUL**********************

  YanıtlaSil
 5. Projenin kaynagini soranlara bakanin teki "kaynak insanimiz" demis. Projenin adini "Halktanbul" olarak oneriyorum, zira para yine bizim cepten cikacak, bu kesin. Fakat isin matrak tarafi, hic kimsenin aklina bu projeyi Ic Anadolu'ya yapmak gelmemis. Yani Marmara'da uc deniz, iki bogaz, bes tane gol var, daha fazla suya kanala kiyiya ihtiyaci var mi Allah rizasi icin? Istanbul yatirimlarda geri kalmis bir sehrimiz mi? Biliyoruz da iste bilmezlikten gelip soruyoruz boyle. Bu adamlarin kafasi satistan ve hafriyattan baska bir halta calismaz.

  YanıtlaSil