16 Kasım 2011 Çarşamba

Dikkat: Göte bakan götçü olur!


Sefer Darıcı'nın dudağının hemen üstündeki beyazlıkta yazan subliminal göndermeli "dangalak" yazısını bulmak için 3 saniye araştırma yaptım, hemen gördüm. Üstelik sıfatına az daha bakınca kaşlardaki pedofili ve saçlardaki denyo göndermelerini de görmek mümkün. Ama ben hepsinin yerini yazmadım ki siz de bu sıfata iyice bakıp subliminal etkiyi damarlarınızda hissedin.

İşte bir takım güçler böyle adamların çeşitli yerlerine subliminal görseller yerleştirip dangalak, denyo ve pedofili bir nesil yetiştirmek istiyor. Ülkemizin birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğu bu günlerde böyle fitne ve fesat subliminallere prim vermeyelim lütfen.

Ve gelecek nesillerin sağlığı için çocuklarımızın gözlerini Sefer Darıcı televizyona çıktığında kapayalım. Bilim bize gösteriyor ki; göte bakan götçü olur.

Bu da bilimsel verinin videosu:

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/62467/susam-sokagi-yuzunden-simit-saraylarina-mahkum-olan-genclik/fbshare

11 yorum:

 1. Takdir ettim adamı. Muhteşem bir akıl, inanılmaz bir gözlemcilik örneği ile yolcusu olduğumuz fuhuş batağından biz zavallı insanları kurtarmak için saçlarına ak düşmüş. Teyyy teeyyyy aynı düzlemde yaşıyor ve nefes alıyoruz bu adamlarla yahu, vay halimize...

  YanıtlaSil
 2. en iyidsi ben seni bi takip edeyim bakalım, gottenmotten iyi yazıyosun

  YanıtlaSil
 3. Hocam bu ne?

  Disney holding ofsaytta değil mi şimdi?

  http://listverse.com/2009/05/10/top-10-hidden-images-found-in-cartoons/

  YanıtlaSil
 4. peki ya gizlenmiş sex yazılarına ne diyeceksiniz? inanılır gibi değil.
  resmen koöför uğraşmış kadının saç kıvrımıyla sex yazmış.
  hep amerikan oyunu bunlar.
  hepimizi seksomanyak yapmak için hazırlanmış tuzaklar.

  YanıtlaSil
 5. Bilinaçtımızın bize bırakılmayacak kadar değerli bir kaynak olduğunu kabul ediyorum. Fakat benim anlamadığım şey; o kadar çok bilincimizin üzerine kusan, tecavüz eden, korteks tabakamızı şaplaklayan haber ve program varken neden bu konular hakkında inceleme yapılmıyor? Üstelik inceleme yapılmasına bile gerek yok. Sadece gazete okunup, haber seyredilecek. ( Dikkat bu faaliyeti uzun süre yapmak kalıcı hasara sebebiyet verebilir. ) Hastalıklı bilinç sahibi insanların bilinçaltını etkilesen ne olur? Teorim: şebekeye bi şey katıyorlar. ehi. Ağğkk. İmdattt.

  YanıtlaSil
 6. sadece cinsellik üzerine olmadığını biliyoruz bu tip şeylerin.. ama her ne olursa olsun "beyin bedava" diyen adam haklı.. dağılalım :)

  YanıtlaSil
 7. Aslinda denyo arkadasimiz cok da yanlis degil fakat sectigi ornekler yanlis.

  Konu hakkinda detayli bilgi icun:

  http://michaelsikkofield.blogspot.com/2011_04_01_archive.html

  YanıtlaSil
 8. Lan bunu izleyince farkettim! Sol mememin altindan gobek deligime kadar benlerimi tukenmez kalemle birlestirince "BOK" kelimesi cikiyor. Bana bunu kim yapti?

  YanıtlaSil
 9. Vay anam vay neler dönmüş serhat ya :O

  YanıtlaSil
 10. boyle adamlara oksijeni parayla satmak lazim, resmen israf.

  YanıtlaSil
 11. Vıyy yemekten bile yazı çıkmış, yemem ben o yemeği:P Geçen arkadaşım da bahsetmişti bu mesajlardan.

  Ya saçmalıkta üstümüze yok he.

  http://www.hergunluk.com

  YanıtlaSil